خانه » دیگر رسانه ها » فرمان رهبر معظم انقلاب برای افزایش توان نظامی با نوسان امنیتی منطقه تناسب دارد
کانال تلگرام حماسه آمل

فرمان رهبر معظم انقلاب برای افزایش توان نظامی با نوسان امنیتی منطقه تناسب دارد

سعدالله زارعی:
فرمان رهبر معظم انقلاب برای افزایش توان نظامی با نوسان امنیتی منطقه تناسب دارد
کارشناس مسائل سیاسی و غرب آسیا گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی با شرایط بسیار حساس و نوسان امنیتی منطقه‌ای تناسب دارد و همه ملت‌ها باید چنین مسیری را برای تامین امنیت طی کنند.
فرمان رهبر معظم انقلاب برای افزایش توان نظامی با نوسان امنیتی منطقه تناسب دارد

به گزارش پایگاه اینترنتی بسیج به نقل از فارس سعدالله زارعی کارشناس مسائل سیاسی و غرب آسیا، با اشاره به دستورالعمل فرمانده کل قوا مبنی بر افزایش توان نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی در مقطع فعلی اظهار داشت: سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی با شرایط بسیار حساس و نوسان امنیتی منطقه‌ای تناسب دارد.

زارعی ادامه داد: اگر به کشورهای خاورمیانه نگاه کنید می‌بینید اکثر آنها درگیر بحران هستند و زمانی که بحران آنها را بررسی می‌کنیم می‌بینیم همه این بحران‌ها از فقدان اقتدار نظامی و امنیتی‌شان نشات می‌گیرد.

این کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: ما اگر می‌خواهیم امنیت و ثبات کشورمان را حفظ کنیم و از سوی دیگر به نقطه کمک‌کننده به امنیت و ثبات کشورهای دیگر منطقه تبدیل شویم باید نقاط دفاعی و نظامی خود را در بخش انسانی و تجهیزات تقویت کنیم.

وی بر همین اساس افزود: بنابراین رهبر معظم انقلاب تلاش برای ارتقا دائمی سطح نظامی کشور را یک ضرورت قطعی و اجتناب‌ناپذیر دانستند.

زارعی تصریح کرد: به طور کلی ملت‌ها باید در حوزه امنیتی و دفاعی تلاش کنند تا یک امنیت پایدار متکی به خود داشته باشند و این امر فقط به ایران اختصاص ندارد و همه ملت‌ها باید چنین مسیری را برای تامین امنیت طی کنند.

همچنین ببینید

تو را میسپارم به دامان دریا….

فردا عزای عمومی اعلام شد پیام تسلیت در پی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن …

آسمانی ترین جوان – ویژه نامه ولادت حضرت علی اکبر (علیه السلام)

روی عکس کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *