خانه » ویژه آمل » تجلیل از پاسداران و جانبازان روستای کلاکسر آمل
کانال تلگرام حماسه آمل

تجلیل از پاسداران و جانبازان روستای کلاکسر آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد امام حسین(ع) ، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و امام سجاد (ع) مراسم جشنی به همت شورای اسلامی و دهیاری روستای کلاکسر در مسجد روستا و با حضور مردم برگزار شد.

هادی محمدزاده ، رئیس شورای اسلامی روستای کلاکسر با اشاره به این که پاسداران و جانبازان از جمله ایثارگران انقلاب اسلامی بوده‌اند که در تمامی صحنه‌ها حضور داشتند گفت: پاسداران، جانبازان و آزادگان به گردن ما حق دارند و ما نسبت به این عزیزان وظیفه داریم.

وی تصریح کرد: امروز وظیفه ماست که هوشیار باشیم که مبادا گذشت زمان سبب شود تا ارزش این عزیزان کم شود.

رئیس شورای اسلامی روستای کلاکسر با بیان اینکه پاسداران نگین‌های گرانبهایی هستند، اظهار داشت: سپاه بازوی مطمئن نظام و مدافع انقلاب اسلامی و آرمان‌های متعالی آن است و افتخارات پاسداران در پاسدارای از ارزش‌های اسلامی بر کسی پوشیده نیست.

 وی ادامه داد: جانبازان باید به این مسئله که الگوی آنها قمر بنی‌هاشم است و در راه دفاع از ارزش‌های اسلامی بخشی از اعضای بدن خود را از دست دادند، افتخار ‌کنند

مصیب رجایی فر، دهیار روستای کلاکسر با بیان اینکه امروز کارهای عمرانی که در روستا در حال اجرا می باشد با مشارکت مردم است گفت: ما نباید در کنار انجام کارهای عمرانی از مسائل فرهنگی در روستا غفلت کنیم.

وی با تبریک اعیاد شعبانیه ، روزپاسدار و روز جانباز  خاطر‌نشان کرد: این روزهای بزرگ یادآور حماسه آفرینی و جانفشانی های مردانی از سرزمین ایران اسلامی است که با تأسی از نهضت حسینی و تحت رهبری امام خمینی (ره) در حساس ترین لحظات تاریخ این مرز و بوم بر تمام دنیای کفر پیروز شده و حقانیت خود را بار دیگر به جهانیان ثابت کردند.

وی خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران نیرویی بر خواسته از درون مردم است که با ایستادگی در مقابل ابر قدرت های شرق و غرب نقش تعیین کننده‌ای در دفع حملات دشمنان اسلام و ایران و حفظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن ایفا می کند.

وی در ادامه با بیان اینکه روز جانباز یادآور ایثار و از خودگذشتگی جانباز میدان کربلا، حضرت عباس (ع) که در راه پاسداری از دین اسلام، دو دست مبارک خویش را نثار کرد است خاطر نشان کرد: جانبازان تجسم عینی ایثار، مردانگی و از خودگذشتگی هستند که با  فرمان امام و مقتدای خود از تمامی دلبستگی های زندگی دست کشیدند و با سلاح ایمان به ستیز  با دشمنان اسلام و دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلامی پرداختند.

گفتنی است؛ در پایان مراسم به پاسداران و جانبازان روستای کلاکسر هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

 

همچنین ببینید

مراسم وداع باسردار شهید علی اکبر آویش

یادواره شهدای جنگل آمل در امام زاده هجده تن رزکه + تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *